PAYLAŞ

Angelina Jolie kıskançlık krizine mi girdi? Boşanma aşamasında olduğu Brad Pitt’in, eski eşi Jennifer Aniston ile görüşmesine sinirlenen Angelina Jolie’nin, şimdiden intikam planları yapmaya başladığı iddia edildi.

Brad Pitt, geçtiğimiz hafta eski eşi Jennifer Aniston’a doğum günü mesajı atmış, ikili daha sonra görüşmüştü.

Brad Pitt’in çok hızlı bir şekilde teselli için Jennifer’a döndüğünü düşünen ünlü oyucunun, öfkeden deliye döndüğü ileri sürüldü.

Magazin camiasında gündem olan bu görüşme, “Acaba yeniden bir araya mı gelecekler?” yorumlarını beraberinde getirmişti. İddialara göre; Angelina Jolie, mesajlaşmayı öğrendikten sonra kıskançlık krizine girdi. Brad Pitt’in çok hızlı bir şekilde teselli için Jennifer’a döndüğünü düşünen ünlü oyucunun, öfkeden deliye döndüğü ileri sürüldü.

Çok kızgın

Uzun yıllar birliktelik yaşadığı Pitt’e çok kızgın olan Angelina Jolie’nin, çocukların velayetini almak için mahkemeye başvuracağı belirtildi.

Angelina Jolie kimdir?

Angelina Jolie Pitt (d. 4 Haziran 1975), ABD’li oyuncu, film yapımcısı ve hayırsever. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Oscar sahibidir. Hayırsever çalışmalarıyla da tanınan Jolie, pek çok kez dünyanın en çekici insanları listelerinde yer aldı.

İlk kez 1982’de babasının oynadığı Lookin’ to Get Out (1982) filminde görülen Jolie’nin oyunculuk kariyeri düşük bütçeli bir film olan Cyborg 2 (1993) ile başladı.

İlk başrolünü Hackers (1995) filmi ile aldı. Önemli övgüler alan biyogrofik filmler olan George Wallace (1997) ve Gia’da (1998) başrolde oynadı ve Girl, Interrupted’daki (1999) performansı ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü aldı.

OKU ➤  Ünlü Oyuncu Evlendi

Lara Croft: Tomb Raider (2001) filmi ile büyük başarı sağlayarak dünyaca ünlü tanınmış bir oyuncu haline geldi. Sonrasında ise Hollywood’un en çok tanınan ve en çok kazanan oyuncularından oldu.

Şimdiye kadarki en büyük ticari kazancını aksiyon-komedi türünde olan Mr. & Mrs. Smith (2005) ve animasyon türündeki Kung Fu Panda (2008) ile sağladı.

2010’dan itibaren Ajan Salt (2010), Turist (2010), Hayatın Kıyısında (2015) ve Kung Fu Panda 3 (2016) gibi filmlerde yer aldı, ayrıca Boyun Eğmez (2014) adlı filmin yönetmenliğini üstlendi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın