PAYLAŞ

Anadolu yakasının yeni gözdesi Afife Meyli Lokantası’nda Bestelerin Efendisi Bülent Özdemir ve Hande Dönmez, İzlemeye Gelen Misafirlere Doyumsuz Bir Müzik Ziyafeti Yaşattılar.

UNUTULMAZ SAATLER!

Batı Ataşehir’ de geçtiğimiz aylarda açılan etrafı yeşilliklerle çevrili, özellikle alışılmışın dışında lezzetli mezeleri ile dikkat çeken Afife Meyli Lokantasında sahne alan Bülent Özdemir, kendi besteleri ve Hande Dönmez ’in yorumu ile Türk sanat müziğin klasiklerinden Türkçe ve yabancı pop müziğinin eserlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşattı.

“Lale Devri” ve “Cennet” gibi besteleri ile Türk müzik hayatına yön veren en önemli isimlerinden Bülent Özdemir ve muhteşem yorumu ile Hande Dönmez, Afife Meyli Lokanta’ya gelen müzikseverleri romantik parçalarla hüzünlendirirken, günümüz popüler şarkıları ile de çoşturarak izleyiciden tam not aldı.

Yaptığı muhteşem şarkılarla gönüllerde taht kurmuş “Bestelerin Efendisi Bülent Özdemir” ve muhteşem yorumu ile Hande Dönmez Batı Ataşehir’de kapılarını yeni açan Afife Meyli Lokantasında her Çarşamba ve her Cumartesi saat 22.30 – 02.00 saatleri arasında sahne alacaklar.

Afife Meyli Lokanta için www. afiferestaurant.com web adresinden, rezervasyon için 0216 688 89 49 / 0542 688 89 49 no’lu telefonlardan iletişim sağlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın