PAYLAŞ

Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan tesettür koleksiyonu hazırlıyor!

Sansasyonlarıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu Lindsay Lohan, son zamanlarda da Müslüman olup olmadığı konusunda gündemi oldukça meşgul ediyor.

Türkiye’ye gelen, burada tesettür takarak Kur’an’a olan ilgisinden bahseden Lohan, şimdi de bir eşarp koleksiyonu hazırlıyor. Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olan ABD’li oyuncu, model ve şarkıcı Lindsay Lohan’ı her ne kadar verdiği seksi pozlarla hatırlasak da artık o bambaşka biri.

Yaklaşık iki yıl önce elinde Kur-an-ı Kerim ile görüntülenen Lohan herkesi şaşırtmış “Müslüman mı oluyor?” söylentilerinin artmasına neden olmuştu. Son olarak 2016 yılı ekim ayında Gaziantep’e gelen ve burada Suriyeli aileleri ziyaret eden ünlü yıldız, başörtüsü takmış ve objektiflerin önüne geçmişti.

Öyle ki, İslam’a ilgi duyduğunu, felsefesini anlamaya çalıştığını belirten Lohan, Instagram hesabından da tüm fotoğraflarını silmiş, sadece tesettürlü ya da daha kapalı pozlarının olduğu gönderileri bırakmıştı.

Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan tesettür koleksiyonu hazırlıyor!

Ünlü yıldız şimdi de ilgi duyduğu İslami felsefeyi hayatının yanı sıra moda dünyasına da adapte etmeye hazırlanıyor.

Şu an bir eşarp koleksiyonu hazırladığı konuşulan Lindsay Lohan, sosyal medya hesabından da, başına örttüğü örtü ile “Yeni moda koleksiyonu yolda” diyerek paylaşım yaptı. Muhtemelen başındaki örtü Lohan’ın yeni tasarımlarından biri. Bu arada unutmadan söyleyelim. Söylentilere göre Lindsay, yeni koleksiyonun satışından elde edilen gelirin bir kısmını Suriyeli sığınmacılara bağışlayacakmış. Bakalım Lohan önümüzdeki günlerde başka ne gibi projelerle karşımıza çıkacak?

OKU ➤  11 günlük izlenme rakamı

Kaynak: Hale Ceylan BARLAS

 

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın