PAYLAŞ

Alp Kırşan Survivor’da 5 yıl sonra bir ilki yaşadı

Alp Kırşan Survivor’da 5 yıl sonra bir ilki yaşadı… Alp Kırşan, ‘Survivor 2017’de yaşanan zor şartları gözler önüne serdi.

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor’ yarışmasının sunucularından Alp Kırşan, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Kırşan, bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında çekilen fotoğrafına, “Son beş yılda gördüğüm en büyük fırtına ve yağmur” notunu yazdı.

Survivor adasında fırtına ve yağış nedeniyle çok zor günler geçiren yarışmacılar, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı.

ACUN ILICALI: DOĞANIN DENGESİ DEĞİŞTİ

Acun Ilıcalı da içinde bulundukları durumu “Adeta Dominik’te doğanın dengesi değişti” sözleriyle anlatmaya çalıştı.

‘Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta… Heyecanın ve rekabetin eksik olmadığı yarışmada adada patlak veren fırtına ve yağmur yüzünden yarışmacılar zor anlar yaşıyor.

Survivor Sabriye hüngür hüngür ağladı!

‘Survivor 2017’nin en çok konuşulan yarışmacılarından Sabriye Şengül, gün boyu durmayan yağmur ve fırtına nedeniyle zor anlar yaşadı.

TV8’de yayınlanan ‘Survivor 2017’de ünlüler takımı adına mücadele eden Sabriye Şengül, zorlu ada şartlarını ağlayarak anlattı.

Başarılı sporcu, “Adada zor şartlar altında yaşıyoruz. Fırtına bir yandan, soğuk bir yandan, insanların üstüne gelmesi bir yandan, açlık bir yandan. Şu an ada yaşantısı gerçekten çok zor” dedi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Survivor Sabriye, “Allah kimseyi dışarıda bırakmasın, kimseyi evsiz barksız bırakmasın. Evsizlik, açlık çok zor. Bunun değerini Survivor’da öğrendim” ifadelerini kullandı.

OKU ➤  Gülben Ergen Savaşa Hazırlanıyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın