PAYLAŞ

Çıktığı günden beri gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından kendisini eleştirenlere gönderme yaptı

Liseli popçu Aleyna Tilki, arkadaşıyla kamera karşısına geçip söz ve bestesi kendisine ait olan bir şarkıyı söyledi. Sözleri “sana ne ve bana ne” den ibaret olan şarkıyla Aleyna kendisini eleştirenlere, kendisine akıl verenlere ironik bir yolla cevap verdi.

GÖNDERME YAPTI

Aleyna, arkadaşıyla seslendirdiği şarkının videosunu Instagram hesabından, kendisini eleştirenlere, kendisine akıl verenlere gönderme yapan bir notla paylaştı.

İşte Aleyna’nın Instagram’dan paylaştığı not:

Hahahaha!.. Bir gün yine saçmalarken. Aaaa Aleyna saçını neden griye boyattın, aaa neden hep tayt giyiyorsun, aaaa neden hiç makyaj yapmıyorsun, aaaa Aleyna geçiyoooo… Hepsine cevabımız SANA NE? (Bu size tepki hala anlayamayan arkadaşlar bu size gelsin )Size ne ?

aleyna tilki ınstagram

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki (d. 28 Mart 2000) Türk şarkıcı. Oflu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak Konya’da doğdu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla tanındı. Ağustos 2016’da Türk besteci ve aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2 ay içerisinde 150 milyon’un üzerinde izlendi. Şarkı, MusicTopTR Resmî Listesi’nda 2 numaraya kadar yükseldi.

Reşit olmadığı gerekçesiyle içkili mekânlarda sahne alması, Türkiye hükûmetinin tepkisini çekti. 19 Kasım 2016’daki bir konseri sırasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.

OKU ➤  Aleyna Tilki hesabını açar açmaz şok yaşadı

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın