PAYLAŞ
aleyna tilki

Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a gönderme

Aleyna Tilki, kendisine ağır sözlerle yüklenen Demet Akalın’a Instagram hesabı üzerinden, “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” sözleriyle gönderme yaptı.

Aleyna Tilki’ye ilk çıktığı dönemler destek olan Demet Akalın, bir süre sonra Tilki’ye tepki göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Demet Akalın, “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum.” demişti.

DEMET AKALIN’A GÖNDERME YAPTI

Bu sözlerin hemen ardından Alyena Tilki Instagram hesabında yaptığı paylaşımla adeta Akalın’a gönderme yaptı. Instagram hesabından fotoğrafını paylaşan Aleyna, paylaşımına, “Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!” notunu ekledi.

aleyna tilki

DEMET AKALIN NE DEMİŞTİ?

Demet Akalın Instagram’da yaptığı canlı yayın yaptığı sırada radyoda Aleyna Tilki’nin ‘Cevapsız Çınlama’ isimli şarkısının çalması üzerine Akalın “Bu kıza tahammül edemiyorum” demekten kendini alamamış ve ardından kanalı değiştirmişti.
Demet Akalın’ın daha önce destek verdiği Aleyna Tilki’ye neden tepki gösterdiği merak konusu olmuştu. Akalın önceki gün katıldığı radyo programında Aleyna Tilki’ye neden tahammülü olmadığı konusuna açıklık getirdi.

“BU LAFI BENİ SİNİRLENDİRDİ”

Gelen bir soru üzerine Demet Akalın, “Aleyna ‘Basit insanların çok fanı olur’ şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler. Çok kızdım, artık Aleyna’yı dinlemiyorum.”

OKU ➤  Hatice Şendil’in acı günü

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın