PAYLAŞ
Aleyna Tilki Konser

Edirne’nin İpsala ilçesinde konser veren Aleyna Tilki, hayranlarının istilasına uğradı. Tilki, protokol için ayrılan bölümü nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahne önüne davet etti.
Geçtiğimiz gün Sertab Erener’de, protokol için ayrılan bölümün geniş olması nedeniyle kendisini yakından izleyemeyen seyircilerini sahneye davet etmiş ve konserde gerginlik çıkmıştı. Tilki, sahneye uzak kalan izleyicilerini sahne önüne çağırınca olanlar oldu. Tilki’nin hayranları bir anda sahneye koşmaya başlayınca zabıta ekipleri, Tilki’nin hayranlarını sahneye çıkmasını engelledi.

Aleyna Tilki Konser
Son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından Aleyna Tilki, Edirne’nin İpsala ilçesinde düzenlenen 18. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı’nda sahne aldı. Cevapsız Çınlama adlı şarkısıyla sahneye çıkan Tilki, ilk şarkısını playback seslendirdi. Tilki, sahneye epey uzak kalan hayranlarını “Ya bir çözümü varsa birazcık önlere gelin şimdiden özledim sizi ya” diyerek sahnenin önüne çağırdı. Aleyna Tilki’nin sözlerini duyan hayranları bir anda sahnenin önüne fırladı.

“Rekor kırdım”

Tilki, şarkı arasında yaptığı konuşmada, ‘O sen olsan bari’ şarkısının dünya çapındaki başarısına değinerek, “Dünya listesinde beşinci sıraya bir şarkı yükseldi. Bence artık ismini bilmeyen yoktur. Ben bu şarkıyı yazarken dedim ki, ‘Bu şarkı bence tutmaz.’ Dedim ki, ‘Batı ne yapıyor. Onları takip edeyim de onlara göre bir şey yapayım. Farklı bir şey olsun dedim’ diyorum birde. ‘Bu ülke farklı şeyi kaldırmaz ki, dinlemez ki. Bir ihtimal var. Gençler farklı şarkı bekliyor.’ dedim. Derken kimseyi dinlemedim. Risk almayı tercih ettim. Ve rekor kırdım” dedi.
Kendine ait 2 şarkıyı seslendiren Tilki, konserinde genelde türkü söylemeyi tercih etti.

OKU ➤  Alişan: Hukuksal süreci başlattım

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın