PAYLAŞ

Oyuncu Birce Akalay, minik Ceylin’in öldürülmesine büyük tepki gösterdi. Kendisinin yaşam koçu olduğunu iddia eden Sibel Üresin’in 12 yaşındaki bir kızın evlenebileceğine dair sözlerini paylaşan Akalay, Ceylin gibi küçük kızların bu zihniyet nedeniyle öldürüldüğünü belirterek, “Sen nasıl bir ahlak yoksunu, cahil, pis kafalı bir kadınsın” dedi.

Türkiye minik Ceylin’in katledilmesiyle sarsıldı. Küçük Ceylin’in komşuları tarafından katledilip, bodrum katındaki bir sandıkta saklanmasının şoku halen sürüyor. Sosyal medyadan birçok ünlü isim konuyla alakalı sert açıklamalarda bulunurken, ünlü oyuncu Birce Akalay’ın hedefinde yaşam koçu Sibel Üresin vardı.

“AHLAK YOKSUNLARI YÜZÜNDEN CEYLİNLER ÖLDÜRÜLÜYOR”

Birce Akalay, kendisini yaşam koçu olarak tanıtan Sibel Üresin’in bir TV kanalında yaptığı açıklamaları yayınlayan bir hesabın iletisini paylaşarak, Ceylin’in öldürülmesine tepki gösterdi. Akalay’ın paylaştığı twit’te “12 yaşındaki KIZ ÇOCUĞU, 60 yaşında birisiyle evlenir diyen ahlak yoksunları yüzünden #Ceylin’ler öldürülüyor” yazıyordu.

“SEN NASIL BİR AHLAK YOKSUNU KADINSIN”

Açıklamalarının devamında sözlerini daha da sertleştiren Akalay, şu ifadelere yer verdi: “Sen nasıl bir ahlak yoksunu, cahil, pis kafalı bir kadınsın. Bir de dini alet ediyor. Bunları ne yapmalı bilmiyorum.”

SİBEL ÜRESİN SKANDAL İFADELER KULLANMIŞTI

Sibel Üresin büyük tepki çeken o videoda şu ifadeleri kullanıyor: “12 yaşında bir kız ergen olmuşsa evlenebilir, dinen hüküm budur. 60 yaşındaki bir erkekle evlenmesinde benim için hiçbir sakınca yok, eğer kız için de yoksa. Ama kız ergen olmuşsa, ölçü burada budur. Ortada helalinden bir evlilik olduğunda, yaş sınırı diye abuk bir durum ortaya çıkarıyorlar. Dinde yaş sınırı yok, biliyorsunuz.”

OKU ➤  Alişan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği sözü tuttu!
İŞTE BİRCE AKALAY’IN O PAYLAŞIMI;

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın