PAYLAŞ

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hayat arkadaşı ve kızının annesi Şeyma Subaşı, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip ve instagramda 750 bine yakın takipçisiyle son zamanların en çok konuşulan kadınlarından biri… Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Vogue Türkiye dergisine verdiği röportajda kusursuz selfie çekmenin püf noktalarını anlattı.

İşte kusursuz selfie çekmeninin püf noktaları

Güzel modacı kusursuz selfie için arka fonun önemli olduğuna değiniyor.  Özellikle ışığın öneminden bahseden Subaşı, eğer kötü bir ışık olursa burnunun çok daha büyük ve gözaltlarının çok daha ön plana çıktığını söylüyor. En kusursuz selfielerin vazgeçilmezi olan kompozisyon Subaşı içinde oldukça önemli. Ama tek bir farkla. O selfielerini ve kompozisyonlarını ‘Kendin yap, kendin yarat!’ düşüncesiyle çekiyor.

Filtreyi tamamen fotoğrafın ruhuna göre ayarladığını söyleyen Subaşı instagramın gelişmiş filtreleme özelliklerinden yararlandığını ve en çok aden filtresini kullandığını söylüyor. Kareyi oldukça farklı açılardan denediğini belirten ünlü modacı belirli bir açıyı belirledikten sonra deklanşöre basıyor. Aksesuar ve ışık kadar mekanında önemine değinen Subaşı doğru mekanda en doğru açıyla güzel selfielerin mümkün olabileceğini söyledi.

OKU ➤  Çağatay Ulusoy hastaneye kaldırıldı! Rahatsızlığı ne?

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın