PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’dan ‘Serhat Akın’ açıklaması. Kadıköy Boğası zor durumda… Survivor yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Serhat Akın’ın sağlık durumu hakkında bilgi verirken, eski milli futbolcunun ne zaman ünlüler takımına katılacağını açıkladı.

‘Survivor 2017’ yarışmasının dün akşam ekranlara gelen bölümünde, Acun Ilıcalı, ada konseyinde flaş bir açıklamada bulundu.

Ünlü televizyoncu, “Serhat Akın bir operasyon geçirdi. Operasyon başarılı geçti. Yaklaşık 2 gün sonra takıma dönecek ve doktorumuzun ifadelerine göre 8-10 gün içerisinde oyunlara başlayabilecek” dedi.

Acun Ilıcalı, “Kendisini ziyaret ettim. Morali de iyi. İnşallah daha da iyi olacak” ifadelerine yer vererek sözlerini tamamladı.

Survivor adasında doğanın dengesi değişti!

Acun Ilıcalı’dan ‘Serhat Akın’ açıklaması. Kadıköy Boğası zor durumda… Acun Ilıcalı da içinde bulundukları durumu “Adeta Dominik’te doğanın dengesi değişti” sözleriyle anlatmaya çalıştı.

Survivor adasında değişen hava şartları nedeniyle yarışmacılar zor günler geçiriyor. Dün akşam yayınlanan bölümde yarışmacılar olumsuz hava şartları altında yarıştı.

‘Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta… Heyecanın ve rekabetin eksik olmadığı yarışmada adada patlak veren fırtına ve yağmur yüzünden yarışmacılar zor anlar yaşıyor.

ACUN ILICALI: DOĞANIN DENGESİ DEĞİŞTİ

Acun Ilıcalı da içinde bulundukları durumu “Adeta Dominik’te doğanın dengesi değişti” sözleriyle anlatmaya çalıştı.

‘Survivor 2017’nin bu akşam yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta… Heyecanın ve rekabetin eksik olmadığı yarışmada adada patlak veren fırtına ve yağmur yüzünden yarışmacılar zor anlar yaşıyor.

Survivor Sabriye hüngür hüngür ağladı!

‘Survivor 2017’nin en çok konuşulan yarışmacılarından Sabriye Şengül, gün boyu durmayan yağmur ve fırtına nedeniyle zor anlar yaşadı.

TV8’de yayınlanan ‘Survivor 2017’de ünlüler takımı adına mücadele eden Sabriye Şengül, zorlu ada şartlarını ağlayarak anlattı.

Başarılı sporcu, “Adada zor şartlar altında yaşıyoruz. Fırtına bir yandan, soğuk bir yandan, insanların üstüne gelmesi bir yandan, açlık bir yandan. Şu an ada yaşantısı gerçekten çok zor” dedi.

OKU ➤  Nusret, David Beckham'ı Elleriyle Besledi

Gözyaşlarına hakim olamayan Survivor Sabriye, “Allah kimseyi dışarıda bırakmasın, kimseyi evsiz barksız bırakmasın. Evsizlik, açlık çok zor. Bunun değerini Survivor’da öğrendim” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın