PAYLAŞ

Acun Ilıcalı canlı yayında prim sözü verdi. Acun Medya ve TV8’in patronu Acun Ilıcalı, ‘O Ses Türkiye’nin dün akşam yayınlanan finalinde çalışanlarına prim müjdesi verdi.

“O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonu kim olacak?” sorusunun yanıtı dün akşam canlı yayında belli oldu.

Hadise’nin takımında yer alan Dodan Özer, halk oylaması sonucu Gökhan-Hakan Özoğuz’un adayı Resul Aydemir’i geride bırakarak, 2017 şampiyonluğunu elde etti.

Acun Ilıcalı canlı yayında prim sözü verdi

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, sonuçları açıklamadan hemen önce jüri üyeleri, Tarık Sezer orkestrası ve seyircilere teşekkür ettikten sonra sezon boyunca büyük özveri gösteren ekip arkadaşlarını unutmadı.

Acun Ilıcalı canlı yayında prim sözü verdi… Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, sonuçları açıklamadan hemen önce jüri üyeleri, Tarık Sezer orkestrası ve seyircilere teşekkür ettikten sonra sezon boyunca büyük özveri gösteren ekip arkadaşlarını unutmadı.

Bu sezon birçok yarışmacının çok iyi ağırlandığını söylediğini hatırlatan ünlü televizyoncu, canlı yayında Acun Medya çalışanlarına görülmemiş bir prim vereceğini duyurdu.

Acun Ilıcalı canlı yayında prim sözü verdi… O Ses Türkiye’de Dodan Özer birinci oldu.
Finale kalan Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı) ile Dodan Özer (Hadise’nin takımı) birer performans daha sergiledi. Halk oylaması sonucu Dodan Özer şampiyon oldu.
İkinci tur bölümünde ise Taylan Bayri (Hadise’nin takımı) ve Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı) elendi.
OKU ➤  Rakama inanamayacaksınız!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın