PAYLAŞ

Acun Ilıcalı, 575 bin Euro’ya kendisine yeni bir otomobil satın aldı.

Motosiklet ve sürat teknelerine ilgisi bilinen yapımcı Acun Ilıcalı, İstanbul’da devam eden Autoshow’da kendisine ultra lüks bir otomobil siparişi verdi.

Ilıcalı’nın, Aston Martin marka spor aracı tam 2 milyon 259 bin 750 Türk lirası.

Motosiklet tutkusuyla Acun Ilıcalı, otomobilde tercihini Aston Martin’den yana kullandı.

İstanbul’da devam eden Autoshow’un ziyaretçilerinden biri de Acun Ilıcalı’ydı.

Stantlardaki otomobilleri titizlikle inceleyen ünlü yapımcı, Aston Martin’in DB 11 modelinde karar kıldı.

Sipariş veren Ilıcalı’nın yeni otomobiline tam 575 bin Euro (2 milyon 259 bin 750 TL) ödeyeceği öğrenildi.

Acun Ilıcalı bu otomobile kaç milyon lira ödedi? Acun Ilıcalı, 575 bin Euro’ya kendisine yeni bir otomobil satın aldı. Motosiklet ve sürat teknelerine ilgisi bilinen yapımcı Acun Ilıcalı, İstanbul’da devam eden Autoshow’da kendisine ultra lüks bir otomobil siparişi verdi.
Acun Ilıcalı bu otomobile kaç milyon lira ödedi? Acun Ilıcalı, 575 bin Euro’ya kendisine yeni bir otomobil satın aldı. Motosiklet ve sürat teknelerine ilgisi bilinen yapımcı Acun Ilıcalı, İstanbul’da devam eden Autoshow’da kendisine ultra lüks bir otomobil siparişi verdi. Ilıcalı’nın, Aston Martin marka spor aracı tam 2 milyon 259 bin 750 Türk lirası. Motosiklet tutkusuyla Acun Ilıcalı, otomobilde tercihini Aston Martin’den yana kullandı. İstanbul’da devam eden Autoshow’un ziyaretçilerinden biri de Acun Ilıcalı’ydı. Stantlardaki otomobilleri titizlikle inceleyen ünlü yapımcı, Aston Martin’in DB 11 modelinde karar kıldı. Sipariş veren Ilıcalı’nın yeni otomobiline tam 575 bin Euro (2 milyon 259 bin 750 TL) ödeyeceği öğrenildi.
OKU ➤  Ailesi Kemal Sunal Hakkındaki O İddiaya Son Noktayı Koydu

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın