PAYLAŞ

Abdullah Şahin ‘Şaşkın’la bu akşam Keşan’da… Abdullah Şahin ‘Şaşkın’la bu akşam Keşan’da tiyatro severlerle buluşuyor! Keşan Belediyesi kültür etkinliklerinde Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu’nun “Şaşkın” adlı tiyatro oyunu tiyatroseverlerle buluşacak.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, oyun 17 Mart Cuma günü saat 20.00’de,
Keşan Belediyesi tiyatro salonunda yapılacak.

Abdullah Şahin ‘Şaşkın’la bu akşam Keşan’da

Gökçe Seçin’in yazdığı, tiyatro oyuncusu Abdullah Şahin’in hem yönetip hem de rol aldığı oyunda, Tuna Arman, Yusuf Atala, Ortans Kıvanç, Toygun Ateş, Dilek Karaduman, Aylin Altunkaya, Ceren Bayır ve Sinem Çınar rol alıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteğini alan oyunun ücretsiz biletleri Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edilebilecek.

Abdullah Şahin ‘Şaşkın’la bu akşam Keşan’da… Nokta Tiyatro’sunun “Namussuzum ki Namusluyum”adlı oyunu ile yeniden tiyatroya dönen rahmetli Erol Günaydın, 3 Aralık 2007’de Profilo Alışveriş Merkezi’nde sevenlerine kavuşmuştu…

“Namussuzum ki Namusluyum”

Abdullah Şahin ‘Şaşkın’la bu akşam Keşan’da… Birçok usta oyuncunun bir araya geldiği “Namussuzum ki Namusluyum” adlı oyun, Abdullah Şahin, Sümer Tilmaç, Ferdi Akarnur, Furkan Kızılay, Hülya Şen, Ortans Kıvanç, Muhlis Asan, Fulden Akyürek, Oylum Şahin, Teoman Mermutlu, Esin Gündoğdu, Özlem Elmas, Songül Ağtaş, Hacer Türlü ve Serkan Uzuner gibi tiyatroya gönül ve emek vermiş mükemmel bir kadrodan oluşmaktaydı. Tiyatro severlerin ilgi ve kahkahayla izlediği bu oyun uzun süre konuşuldu. Hala da akıllarda… Başarılar tiyatro emekçisi Abdullah Şahin…

OKU ➤  Cem Yılmaz'ın sosyal medyada bazen ağzı bozuluyor

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın