PAYLAŞ

Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu

yaza 70’lerin büyüsünü ve sıcaklığını getirecek

Her sezon trendleri belirleyen koleksiyonları ve moda dünyasının önemli isimleriyle yaptığı iş birlikleri ile gündeme gelen Koton 2017 ilkbahar-yaz sezonu için hazırlanan Jean koleksiyonunu tanıttı.

“Kendi beyaz, ruhu jean” sloganıyla hazırlanan beyazın hakim olduğu koleksiyonu Koton’un marka yüzü olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen tasarladı.

Koleksiyonda öne çıkan detaylar

Beyaz rengin ve melek imgesinin hakim olduğu tasarımlarda, melek kanatlarının yanı sıra püsküller, dikişsiz paçalar, farklı kumaşların bileşimiyle elde edilen kontrast parçalar, omuzsuz tasarımlar gibi detaylar öne çıkıyor. Kuş gözü ve korse detayları ise feminenlik duygusunu ön plana çıkarıyor. Beyazın yanı sıra indigo, haki, lacivert ve kırmızı çizgiler tasarımlara renk ve hareket katıyor.

Koleksiyon ayrıca, ışıltılı metal ve gümüş aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Aksesuar grubunda melek desenleri ile süslenmiş çantalardan bilekliklere ve geçici dövmelere tasarımları bütünleyen farklı alternatifler yer alıyor.

Koleksiyonda öne çıkan diğer tema ise bohem bir tarzı ve özgürlüğü öne çıkaran “Festival Ruhu”… Baharın verdiği özgürlük duygusu, festival coşkusu ve hareketi yaşatan tasarımlar bu temada yer alıyor. Festival Ruhu teması altında kontrast renkler ve işleme detayları ile renklenen ürünler yer alıyor.

Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu satışa sunuldu

49,99 TL ve 79,99 TL fiyat aralığında olan Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu, 250 Koton mağazasında ve koton.com’da satışa sunuluyor.

OKU ➤  Asena'ya büyük şok...Evden çıkarılıyor!

Arap dünyası ve Ortadoğu’da sevilen oyuncu ile gerçekleştirdiğimiz kısa sohbetimiz..

Nasıl bir tarzdan bulacağız sizi biraz anlatabilir misiniz?

Bu koleksiyon şu şekilde düşünülebilir Koton’un 7 aydır marka yüzüyüm. Çok güzel şeyleri geride bıraktık. Bu jean işine kafayı taktık ve artık ilerletmek, üzerine katmak istiyoruz. Jean herkesin hayatında o kadar yaygın bir yeri var ki.. Önce siyah Jean ile başladık ama şuan hem yaz ayları geldi hem 2017’nin de böyle beyaz Jean ile alakalı trend bir durumu var.Hem bunu geliştirmek istedik hem ben jeanin siyah ve beyaz haline gerçekten bayılıyorum.

Bu koleksiyonun şöyle de bir özelliği var. Beni çok fazlaca heycanlandıran kısmı Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu. Ben bir parça kendi tarzımı kendi ruhumu kendi giyim zevkimi yansıttım burda tabi ki Gülden hanımın ve Koton ekibinin deneyimiyle, onların inanılmaz zevkiyle harika bir koleksiyon çıktı ortaya.

Peki, beyaz giyme söz olur derler ama?

(Burda gülüyor) Ama beyaz giyme toz olur.Biz her ikisini de yapmış olduk.Sloganımız ‘rengi beyaz, ruhu jean’ dolayısıyla  asi, özgür ve güçlü tarafını asla kaybetmiyoruz. Beyazın masumiyetini yansıtmak istedik.Sırtımdaki kanat imgesi gibi.. (Bu sırada üstündeki kot ceketin melek imgesini işaret ediyor) İlk kolesiyonda star imgesi vardı.Biz bu imge olayını devam ettirmek istedik. Çünkü çok ilgi duyuldu bizim de çok hoşumuza gitti.

OKU ➤  Nilay'a Kına Gecesi

İlerde kendi markanız olabilir mi?

Belki de (gülüyor)

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın