PAYLAŞ

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu  Esmersoy’un sundukları ‘Dünya Güzellerim’in Hindistan Mumbai’deki çekimleri devam ediyor.

45 gün boyuncu Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek, bu ülkelerin kültür, gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak olan ünlü isimler, 46 derece sıcaklıkta gerçekleşen çekimlerde zor anlar yaşadı.

İddialı bir ekip çalışmasıyla hazırlanan ve yaz sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan “Dünya Güzellerim” isimli realty show için bir araya gelen; Türk sinemasının Afroditi Banu Alkan, Türk Sanat Müziği’nin ünlü ismi Safiye Soyman, televizyonların vazgeçilmez yıldızı Burcu Esmersoy ve Türkiye’nin Divası Bülent Ersoy Hindistan’da aşırı sıcak altında çekimlere devam ediyorlar.

4 ünlü isim; 45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip üç ülkenin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak, gerek çok eğlenecek gerek anlaşmazlıklara düşerek yaz aylarında muhteşem bir geziyi evlerinize getirecekler.

Çekimleri Hindistan’da başlayan “Dünya Güzellerim”in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini ise Mustafa Kotan yapıyor.

OKU ➤  'Yüzünüzü saklayın, güneşliği indirin'

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın