PAYLAŞ

2017 Oscar ödülleri! Tepkileri böyle oldu

Bu yıl 2017 Oscar ödülleri 89’uncu kez sahiplerini buldu. En iyi filmin ‘Moonlight’, en iyi kadın oyuncunun Emma Stone ve en iyi erkek oyuncunun ise Casey Affleck olarak açıklandığı geceden ilginç anlar yansıdı.

Bu yıl Oscar gecesinde en iyi filmin anons edilme anı tarihe geçti. Geceden en iyi yönetmen, en iyi kadın oyuncu ödülleri de dahil olmak üzere 6 ödülle ayrılan ‘La La Land’, önce en iyi film olarak anons edildi, ardından düzeltme yapıldı ve en iyi filmin ‘Moonlight’ olduğu açıklandı.

“Bu bir şaka değil. Moonlight en iyi film”

Warren Beatty ve Faye Dunaway’in yanlış anonsunun ardından La La Land’in yapımcısı Fred Berger, “Bu bir şaka değil. Moonlight en iyi film” açıklamasını yaparak kartı kameralara gösterdi.

Beatty mikrofona dönerek, “Size ne olduğunu anlatmak istiyorum. Zarfı açtım ve Emma Stone, La La Land yazdığını gördüm. İşte bu Faye’ye ve size uzun uzun bakmamın sebebiydi” dedi ve ardından “Komik olmaya çalışmıyorum, Moonlight en iyi film” sözlerini ekledi.

En iyi filmin yanlış anons edilme anında ‘La La Land’ filminin yıldızları Ryan Gosling ve Emma Stone’un tepkileri de görülmeye değerdi.

OKU ➤  Jennifer Lopez'in Burnunu Karıştırmasına İrem Derici'den Destek

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın