PAYLAŞ
Süper Kahraman Fulin Kazakistan Yolcusu

Ünlü pop yıldızı Fulin “Silk Way Star” yarışmasında Türkiye’yi temsil ediyor. Tarkan’ın dünyada hit olan şarkısı “Şımarık” ile yarışacak. Süper kahraman Fulin Kazakistan yolcusu türkçe, kazakca,ingilizce ve çince şarkı söyleyecek.

Tarihi İpek yolu ülkeleri arasında bulunan 9 ülkeden Çin, Tadjikistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan ve Türkiye’nin katılımı ile 30 Eylül 2017 tarihinde Kazakistan’da “Silk Way Star” isimli televizyon müzik yarışması gerçekleşecektir.

Bu yarışmada yeteneği ve cesareti ile Türkiye’yi genç sanatçı Fulin temsil edecek. Süper Kahraman isimli şarkısı ile ününe ün katan Fulin Youtube da 6.000.000 a yakın tıklanmıştır.

“Silk Way Star” yarışması 9 ülkede yayına girecek. 12 bölümden oluşan yarışmanın Türkiye yayın partneri DreamTurk Tv olacaktır.

Süper Kahraman Fulin Kazakistan Yolcusu

ÜNLÜ POPÇU FULİN, İPEK YOLU ÜLKELERİ İLE MÜZİK MEDYASINI BİRLEŞTİRME YOLUNDA

Kazakistan devletinin çok önem verdiği bu projenin yapımı Kazakistan’ın en büyük yapım şirketi “Adam Media Group”a aittir. Türkiye organizasyon ayağını ise Gönenay Ajans üstlenmiştir. Yarışmanın amacı tarihi ipek yolu ülkeleri arasında müzik medyasının birleşmesi ve büyümesidir.

Fulin, Tarkan’ın “Şımarık” şarkısı ile “İpek Yolu Yıldızı” yarışmasını kazanmak için ilk adımını atıyor

OKU ➤  Murat Yıldırım'ın sunduğu Milyoner'de bir ilk yaşandı!

BİR CEVAP BIRAK

Yorumunuzu girin
Adınızı buraya yazın